24 Mayıs 2014

Modanisa Blogger Akademi’de ilk günüm

ile Merve

Geçtiğimiz günlerde beni bloggerlığa heveslendiren ondan çok şey öğreneceğim sevgili kuzenimin eşiyle beraber Modanisa’dan gelen bir maille Blogger Akademi ‘den eğitim hakkı kazanabilmek için başvuruda bulunduk. Sonuçlar perşembe günü açıklandı ve seçilen 4o kişiden biri de ben oldum 🙂 bana açılan bu kapı içimdeki bloggerlık hevesini tekrar canlandıran sebep oldu.

blogger-akademi

Bugün, Blogger Akademi’de ilk günümdü. İlk önce Usmed ( Uluslar Arası Sosyal Medya Derneği ) Genel Sekreteri Salih Çaktı tarafından Blogger Akademi ile ilgili bilgilendirici bir oryantasyon sunumu yapıldı.

blogger-akademi-1

Daha sonra Modanisa Pazarlama Müdürü Murat Bey Modanisa.com hakkında genel bir bilgilendirme yaptı. Ardından yine Salih Bey Sosyal medya ve kişisel markalaşma ile ilgili bir sunum yaptıktan sonra bloglar ve blog çeşitleri anlatılılıp bunlarla ilgili maddeler tartışıldı.

blogger-akademi-2

Eğitimin sonunda ise konuk blogger olarak Sosyalmedyahaber.com, İHLsozluk ve USMED’in kurucusu Sn. Said Ercan dersimize konuk oldu ve sosyal medya, bloglar ve blogların aksiyoner kullanımı ile ilgili bilgileri neşeli anlatımıyla bizlere aktardı ve ilk günümüzü böylece noktaladık.

blogger-akademi-3